Coś Dla Fanów „Gwiezdnych Wojen”

Space opera George’a Lucasa „Gwiezdne wojny” znana jest chyba każdemu. Przygody sympatycznego Hana Solo i Lucka Skywalkera cieszą się niesłabnącą popularnością, a i kolejni bohaterowie, wprowadzani w najnowszych produkcjach filmowych zdobywają rzesze sympatyków.

Star Wars gadżety dla fanów serii

„Gwiezdne wojny” to jednak nie tylko 12 pełnometrażowych filmów powstałych w latach 1977 – 2019, ale także dwa spin-offy, komiksy, gry komputerowe, serie klocków LEGO i niezliczona ilość przedmiotów dla fanów. Star Wars gadżety to między innymi figurki postaci, modele statków kosmicznych, kubki z bohaterami, artykuły papiernicze z nadrukami oraz cała gama tekstyliów z kadrami z filmów lub charakterystycznym napisem. Największą popularność zdobywają wśród fanów serii Gwiezdne wojny gadżety z kultowymi pojazdami oraz postaciami najważniejszych postaci z pierwszych trzech filmów. Bo też to ta oryginalna trylogia nadal uchodzi za najlepszą część sagi.

Kubki, koszulki i inne drobiazgi z logo Star wars

Star wars gadżety są świetnym pomysłem na prezent dla miłośników Uniwersum Star Wars. Wystarczy tylko wiedzieć, która postać lub który epizod cieszy się największym uznaniem ana, by dobrać mu dopasowany prezent w cenie odpowiedniej dla kupującego. Wśród gadżetów z Gwiezdnych wojen są bowiem zarówno takie za kilka złotych typu ołówki, długopisy i drobne artykuły papiernicze, jak i nieco droższe kubki, plecaki, czapki, plakaty. Można też nabyć bluzy z nadrukiem, koszulki, a nawet cale stroje stylizowane na Uniwersum Star Wars.