Dla Przyjaciół Friends

Friends to serial kultowy, o którym śmiało można powiedzieć, że cieszy się międzypokoleniową sławą. Choć od emisji pierwszego odcinka minęło już przeszło 25 lat, jego niesłabnąca popularność powoduje, że grono jego fanów jest coraz szersze.

Nie tylko serial

Kultowe sceny, dialogi czy kostiumy – każdy prawdziwy fan ma je w pamięci i z dumą wyrecytuje niejeden zabawny cytat Rachel czy Chandlera. Można wręcz stwierdzić, że funkcjonuje swego rodzaju społeczność fanów Friends, którzy z pasją mogą wspominać najlepsze odcinki. Nic więc dziwnego, że dziś ten serial to już prawdziwa instytucja, z którą można identyfikować się już nie tylko, cytując ulubione teksty, ale też popijając poranną kawę z „friendsowego” kubka z logo Central Park, nosząc bluzę z charakterystycznym napisem, czy też grając w grę, dzięki której można udowodnić swoją miłość do serialu. Każdy z fanów Friends gadżety nie tylko doceni, ale też zechce posiadać je w swojej kolekcji.

Dla każdego coś miłego

Wybór „przyjacielskich” gadżetów jest ogromny i można w tym wachlarzu produktów znaleźć coś nie tylko dla wieloletnich fanów (zdecydowanie takim osobom będzie łatwiej zagrać w grę-wyzwanie o serialu, niż nowicjuszom), ale także dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z serialem. Drobne akcesoria domowe pozwolą jeszcze bardziej wczuć się w wyjątkowy klimat serialu – wystarczy wziąć do ręki kubek z czerwono-zielonym logo, by przenieść się na chwilę na magiczny Manhattan.

Zachęcam do nabycia w https://www.galeriaplakatu.com/przyjaciele-friends