W Ulubionym Świecie

Czytając książki, oglądając filmy i grając w gry, ludzie zanurzają się w stworzone przez autorów uniwersum. Niestety po zakończeniu poznawania całej historii fani zmuszeni są czekać na kolejną część.

Wyjątkowe historie

Seria Assassin’s Creed ma na swoim koncie wielu bohaterów, którzy wykazywali się wyjątkowym uporem i nawet w obliczu niepowodzeń, ciągle dążyli do wypełnienia postawionych sobie zadań. Charaktery takie jak Altair, który był protagonistą pierwszej odsłony gry oraz jego następca Ezio Auditore zwyczajnie dali się lubić. Ciekawa opowieść i kolorowe postacie sprawiły, że odbiorcy utożsamili się z postaciami i chcieli kontynuacji.

Odrobina magii w życiu codziennym

Promowane logiem Assassin’s Creed gadżety to nie tylko figurki i akcesoria, których nie da się użyć w życiu codziennym. W sieci można odnaleźć odzież zawierającą zarówno znak zakonu asasynów, jak i ich odwiecznych wrogów – czyli templariuszy. Do nabycia są także kurtki, w których kaptur wzorowany jest na szatach bohaterów z gry.

Wyjęcie prosto z uniwersum Assassin’s Creed gadżetów jest dobrym sposobem na dłuższe pozostawienie w pamięci charakterystycznych elementów. Ukryte ostrza, które w grze są zabójczą bronią, w formie gadżetu posiadają cały mechanizm, ale pozbawione są niebezpiecznego noża. Zastąpiony został on atrapą z plastiku, która nikomu nie wyrządzi krzywdy. Można jednak poczuć się jak prawdziwy skrytobójca prosto z zakonu asasynów. To tylko zabawka, jednak można dzięki niej pobudzić wyobraźnię i puścić wodzę fantazji.

Gadżety Assassin’s Creed dostępne na stronie Frogles.pl.

Categories: Gry