Akcesoria dla fanów Minecrafta

Gra komputerowa minecraft została wydana dziesięć lat temu i cały ten czas cieszy się niezwykłą popularnością zarówno wśród graczy najmłodszych, jak i tych w starszym wieku. Twór ten jest grą typu sandbox, w której do dyspozycji gracza przekazano ogromny generowany losowo świat pełny tajemnic, przygód oraz ciągłej akcji. Gracz zostaje losowo teleportowany na pustkowia tego ogromnego świata i sam decyduje, jak przygoda ma wyglądać.

Niezwykłość świata Minecraft

Twórcy przygotowali bardzo szczegółowe krainy, które pełne są charakterystycznych elementów zgodnych ze strefą klimatyczną. To na pustyni spotkać można ogromne kaktusy oraz piramidy. W czasie pokonywania zdominowanych przez lód i śnieg mroźnych krain będą przeszkadzać graczowi opady atmosferyczne, a pod nogami łamać pokrywa lodowa.

W czasie przemierzania lesistej dżungli można zostać zaatakowanym przez niebezpieczne dzikie koty oraz udomowić pocieszną pandę. Producenci minecrafta przygotowali swoją grę dla osób z wyobraźnią, które odnajdą się w stylizowanej na klocki grafice. Jako iż fani minecrafta są w różnym wieku przygotowano dla nich budzik minecraft.

Ten budzący z rana zegar przyozdobiony jest w charakterystyczne dla serii wzory w tym legendarnego już klocka ziemi, TNT (czyli dynamitu) oraz budzącego grozę zielonego potwora, który w jednej chwili może rozsadzić zarówno gracza, jak i wybudowane przez niego budowle i fortyfikacje, czyli Creepera. Budzik dla fana minecraft to na pewno bardzo dobry prezent szczególnie ze względu na ponadczasowość tej gry komputerowej.

Categories: Gry