Big Bang Theory

Serial „Teoria wielkiego podrywu” przez dwanaście lat zdobył rzeszę fanów na całym świecie. Nietypową grupę przyjaciół, czterech młodych i zdolnych naukowców łączą wspólne pasje. Uwielbiają oglądać seriale, grać w planszówki i gry wideo. Do tego są nieprawdopodobnie inteligentni, trochę dziwaczni jak na naukowców przystało i mają nikłe doświadczenia z kobietami. Duża dawka dobrego humoru, przemycone w dialogach zagadnienia naukowe i gościnne występy słynnych naukowców w serialu zrobiły swoje. Widzowie ich pokochali.

Z miłości do serialu

Wszyscy fani tego serialu zapragnęli na co dzień otaczać się swoimi ulubionymi bohaterami. Stąd teoria wielkiego podrywu gadżety są idealnym rozwiązaniem dla miłośników i pasjonatów serialu.

Kupujemy big bang theory gadżety bo chcemy wejść głębiej w świat tego serialu. Pragniemy przedłużyć wyniesione podczas oglądania pozytywne doznania i utożsamiać się z jego bohaterami. Wszystkim wokół pokazujemy, że właśnie ten serial lub ten konkretnie bohater nas fascynuje.

Być jak Sheldon Cooper

To właśnie główny bohater serialu zajmuje w big bang theory gadżetach miejsce szczególne. Seria bluz i koszulek z jego podobizną w wielu odsłonach i stanach emocjonalnych jest świetna. Jego słynne hasło: Banziga!, którym kończy opowiadane dowcipy, jest motywem przewodnim większości gadżetów teorii wielkiego podrywu.

Wraz z resztą przyjaciół jego podobizna jest na kubkach, czapkach, poduszkach i oczywiście plakatach.

Gadżety wykonywane na licencji są estetyczne i trwałe.

Sheldon i reszta jego przyjaciół