Gadżety Star Wars Do 50 Złotych

Gwiezdne wojny to seria, którą pokochały miliony ludzi z różnych krajów. Gadżety star wars możemy kupić zarówno dla siebie, jak i na prezent dla bliskiej nam osoby. W sklepach znajdziemy wiele gadżetów do 50 złotych, które umilą nam codzienne chwile bądź będą dobrym pomysłem na prezent.

Bielizna

Bokserki lub skarpetki z motywem gwiezdnych wojen to dobry pomysł na prezent. Z pewnością ucieszy każdego fana serii. Dla nas samych również możemy kupić bokserki, a jeśli partnerka również jest fanką star wars, to taka bielizna z pewnością umili wspólne chwile. Bielizna to dobry pomysł na prezent dla dziecka. Parę bokserek kupimy za około 10 złotych. Jako prezent możemy podarować zestaw kilku par z różnymi wzorami.

Kubki zwykłe i termiczne

Kubek to dobry pomysł na prezent zarówno dla dziecka, jak i dla dorosłego. W sklepach możemy znaleźć kubki z motywem star wars. Dobrym pomysłem są także kubki termiczne, w których po nalaniu wrzątku pojawia się jakaś animacja. Kubek może być także w kształcie jakiejś postaci z gwiezdnych wojen. Kubki tego typu kosztują około 20-40 złotych w zależności od modelu.

Figurki funko pop

Figurki to dobry pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi kolekcjonować różne rzeczy. Gadżety mogą być fajną dekoracją w pokoju. Figurki te lepiej wyglądają kiedy jest ich więcej. Zabawki te dobrze uzupełniają się nawet jeśli pomieszamy postacie z różnych serii. Cena figurki to około 40-50 złotych. Jeśli chcemy podarować komuś figurki, to warto umówić się z innymi gośćmi tak, żeby każdy kupił inną figurkę.