Gadżety z „Gry o Tron” dla fanów serii!

Nikogo nie dziwi ogromny sukces sagi „Pieśń Lodu i Ognia” i jej serialowa adaptacja – zawiła fabuła, interesujące postacie i widowiskowe bitwy potrafią wbić w fotel. Choć serial już się zakończył, to wcale nie oznacza końca przygody dla wszystkich fanów „Gry o Tron”. Z pomocą przychodzą serialowe gadżety! To świetna opcja dla każdego, kto chce wyrazić swoją pasję i dalej przeżywać przygody z ulubionymi bohaterami.

Oryginalne gadżety z „Gry o Tron”

Dla osób, które lubią dobrze wyglądać, a przy tym dzielić się swoimi zainteresowaniami, najlepszą opcją będą ubrania. Koszulki, bluzy, a nawet torby czy plecaki z ulubionym bohaterem na pewno przyciągną wzrok i świetnie się sprawdzą kiedy „nadejdzie zima”. Ciekawym pomysłem będzie też portfel z herbem ulubionego rodu, można go mieć zawsze przy sobie i pokazać komu się kibicuje. Jeśli ktoś chce jeszcze bardziej podkreślić swoją pasję do serii, to całą stylizację może podkreślić biżuterią – naszyjnik, rodowy pierścień czy mały brelok będą idealne.

Gadżety z „Gry o Tron” to również kubki i kufle, wybierać można z wielu wzorów. Znajdzie się coś dla fanów rodziny Stark czy Targaryen, albo można wybrać najzwyklejszy, z logiem serialu. Licencjonowany kubek super sprawdzi się przy ponownym oglądaniu serialu, a kufel będzie dobrą opcją dla osób, które chcą napić się miodu pitnego razem z bohaterami.
Mówiąc o licencjonowanych gadżetach ,nie można zapomnieć o figurkach Funko POP! Te świetnie wyglądające figurki są znane na całym świecie i nic dziwnego, mają charakterystycznie duże głowy i wielkie oczy, dzięki nim można stworzyć naprawdę imponującą kolekcję i zabrać ulubionego bohatera, a nawet smoka, do domu.

Do umilenia pracy czy nauki super sprawdzi się notes z „Gry o Tron”, a po pracy, można zagrać w interesujące i wciągające gry planszowe czy ułożyć puzzle. Gadżety z serialu Gra o Tron dostępne na stronie https://pixel-shop.pl/game-of-thrones