Gadżety Z Serialu Doktor Who

W dzisiejszych czasach oglądanie filmów i seriali to jedno z najbardziej popularnych zajęć wśród młodych osób. Często po szkole, po nauce odpalają telewizor czy komputer i relaksują się oglądając ulubionych bohaterów na ekranie. Wielu z nich ma swoje ulubione produkcje. Lubią je na tyle, że chcieli by mieć w swojej kolekcji gadżety związane z danym serialem czy filmem.

Doctor Who gadżety – dla kogo?

Doktor Who to brytyjski serial w klimacie science fiction, który jest produkowany już od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Mimo, że produkcja ma już grubo ponad pół wieku wciąż przyciąga do siebie widzów – zarówno starszych i tych młodszych. Serial jest niezwykle rozbudowany, posiada ponad 800 odcinków i nie traci na swojej popularności. Mimo tego, że obsada była wielokrotnie zmieniana, a także polepszyła się jakość seriali to widzowie ze wzruszeniem wracają również do starszych odcinków.

Gadżety dla fandomu Doctora Who znajdziemy między innymi na fanowskich stronach. Jest tam spory wybór ubrań i dodatków z motywami z serialu:

– bluzy

– t-shirty

– czapki

– torby

– kurtki.

A także wiele gadżetów nie związanych z odzieżą: case’y na telefon, zeszyty, gry, zabawki, breloczki, kubki.

Świetny pomysł na prezent

Jeśli mamy pewność, że dana osoba na pewno ogląda ten serial – mamy gotowy pomysł na prezent dla niej. Wystarczy przejrzeć kilka stron z gadżetami i zamówić jej jakieś ubranie, gadżet czy coś praktycznego (na przykład pościel) z ulubionym bohaterem, czy całym logo serialu Doctor Who.

Gadżety Doctor Who dostępne na https://www.frogles.pl/pol_m_Licencje_Gadzety-Doctor-Who-223.html