Koszulka Dom z Papieru

Co jakiś czas w sztuce pojawia się dzieło, które swoją popularnością przerasta oczekiwania autorów, stając się kasowym hitem. Wśród seriali taką perełką na pewno została hiszpańska produkcja – Dom z Papieru. Nagle wszyscy się dowiedzieli, że „la casa” to po hiszpańsku dom i że w sumie można pokochać przestępców skutecznie walczących z systemem.

Koszulka Dom z Papieru

Serial Dom z Papieru pojawił się na amerykańskiej platformie streamingowej pod koniec 2017 roku, wcześniej debiutując w hiszpańskiej stacji Antena 3. Z miejsca zyskał w Polsce ogromną popularność, osiągając poziom ocen pierwszego sezonu 8,7 w popularnym serwisie Filmweb.

Do tej pory nakręcono i udostępniono widzom 38 odcinków w podziale na 4 sezony opisujące 2 różne historie grupy ludzi, którzy na własne imiona przyjęli nazwy stolic z całego świata. Kolejny sezon ma się ukazać w trzecim kwartale 2021 roku i powinien zakończyć historię z napadem na Bank Hiszpanii.

T-shirt Dom z Papieru

Popularność serialu sprawiła pojawienie się gadżetów z tym motywem. Fani pokochali postacie Profesora, Tokio, Rio, Denvera czy Nairobi. Za tą nieodwzajemnioną miłością poszedł biznes, dzięki któremu na rynku znajdziemy wiele koszulek z serialowym motywem Dom z Papieru.

Ubrania to jeden z lepszych sposobów na identyfikację producentów z widzami, którzy chętnie przywdzieją T-shirt La casa de papel (t-shirt Dom z Papieru) z ciekawą grafiką czy charakterystyczną maską Salwadora Dali, sprytnie wykorzystaną przez serialowych scenarzystów.

Koszulka dom z papieru dostępna na stronie https://pixel-shop.pl/pl/p/Koszulka-Mask-Logo-Dom-z-papieru/1672