Modne ramki do zdjęć

Piękne, rodzinne zdjęcia w efektownych ramkach to najlepsza ozdoba w każdym wnętrzu. Wiele osób nie wyobraża sobie nawet na swoich ścianach, regałach, komodach i stolikach innych dodatków, niż ramki ze zdjęciami. Warto więc postawić na nowoczesny, dobrze wykonany asortyment, który idealnie dopasuje się do konkretnych wnętrz. Jakie więc najlepiej ramki wybrać? Poniżej odpowiedź.

Czarne ramki do zdjęć – klasyka zawsze na topie

Czarne ramki do zdjęć (https://www.galeriaplakatu.com/ramy-czarne) to doskonała propozycja dla osób ceniących minimalistyczne, eleganckie dodatki. Ramki na zdjęcia czarne świetnie się sprawdzą zarówno przy dużych, jak i małych zdjęciach, które ukazują najważniejsze momenty z życia rodziny. Warto w ramkach mieć zdjęcia z najpiękniejszych chwil z życia rodziny, jak np.: ślub, narodziny dziecka, Pierwsza Komunia Święta, pierwsze urodziny itp. Można je zawiesić na ścianie (tworząc z kilku ramek efektowne kompozycje), jak i postawić na meblach.

czarna ramka

Gdzie najlepiej wyglądają ramki na zdjęcia?

Klasyczne, ponadczasowe, proste ramki najlepiej prezentują się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, loftowym oraz nowojorskim. W takich miejscach dominuje prosta kolorystyka, więc czerń na ramkach doskonale komponuje się z ogólną aranżacją przestrzeni. Ponadto, można nimi ozdobić przestronne salony, klimatyczne sypialnie oraz przytulne jadalnie. Doskonale też takie ramki wyglądają w biurach i kancelariach, w których to pracownicy chcą mieć przy sobie ulubione rodzinne zdjęcia. Kupując modne ramki, warto zwrócić uwagę na ich wykonanie. Najlepiej wybrać drewniane lub metalowe ramy do zdjęć, które są trwałe, niezawodne i na pewno posłużą klientom przez wiele lat w nienagannym stanie.