Fenomen „Domu z Papieru” wśród niepowtarzalnych gadżetów kolekcjonerskich

Serial sensacyjny „Dom z Papieru” po swojej netflixowskiej premierze zyskał ogrom fanów. Każdy kolejny sezon spotkał się z entuzjastyczną reakcją odbiorców. Ogłoszenie sezonu piątego, który jednocześnie okazał się ostatnią częścią, wywołało poruszenie kinomaniaków.

Rok 2021 to czas, w którym na ekranach pojawia się finałowy odcinek „La Casa de Papel”. Na rynku pojawia się coraz więcej unikatowych gadżetów kolekcjonerskich z „Domu z Papieru”. Ogromny wybór sprawia, że każdy fan znajdzie coś dla siebie. Od kubków, przez koszulki, aż do autentycznych strojów rodem z planu serialu. Komfort oglądania finałowego sezonu wzrasta, gdy można zasiąść przed telewizorem w szczególnym stroju. Czerwony strój i charakterystyczna maska doskonale sprawdzą się również jako strój na przebieraną imprezę. W takim kostiumie poczujesz się jak Tokio, która przed momentem uciekła z ekranu kultowej produkcji Netflixa.

Na rynku znajdziesz również subtelne gadżety „Dom z Papieru” – specjalnie dla osób wtajemniczonych. Słynna piosenka „Bella Ciao” dla jednych będzie zwykłą melodią, a dla prawdziwych fanów czymś znacznie więcej. Gadżet z serialu w postaci magnesu lub drobnej figurki to sentymentalna ozdoba, która już zawsze będzie kojarzyć się z niezwykłym serialem jakim jest „Dom z Papieru”.

Jeśli zastanawiasz się nad kolekcjonerskim zakupem, nie musisz czekać na odpowiedni moment. Jeśli zastanawiasz się natomiast nad upominkiem dla bliskiej osoby, gadżet z serialu będzie nieoczywistym, ale trafnym wyborem.