Gadżety Playstation – figurki i zabawki, które odmienią Twój dzień

Trudno zaprzeczyć, że gry wideo zawładnęły światem. Na całym świecie w gry wideo gra 2,2 miliarda ludzi. To prawie jedna trzecia całej planety. Z tak dużą grupą odbiorców wiążą się ogromne wpływy. Pomyśl tylko: jeśli tyle osób w coś gra, to czy nie uważasz, że może to zainspirować kreatywność w innych dziedzinach? Najwyraźniej inni też tak myśleli, ponieważ obecnie na rynku są gadżety playstation, które skutecznie umilą Ci czas.

Najfajniejsze akcesoria playstation na prezent

Obecnie do wyboru jest mnóstwo zabawek inspirowanych grami PlayStation. Do najpopularniejszych należą postacie z różnych serii Sony, które rozbudziły wyobraźnię dzieci i kolekcjonerów na całym świecie. Postacie takie jak Nathan Drake, Sackboy, Kratos i wiele innych ożywają w postaci bogato ilustrowanych figurek. Te wysoce kolekcjonerskie przedmioty są doskonałym prezentem dla zapalonych graczy lub po prostu dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania swoich zabawek.playstation

Ciekawe gadżety playstation oparte na popularnych tytułach na PS4

Figurki God of War Kratos & Atreus – ten dynamiczny duet prosto z najnowszego hitu Sony Santa Monica Studios może być teraz Twój w formie zabawki. W zestawie z figurkami znajdują się charakterystyczne dla nich Ostrza Chaosu oraz rekwizyt Tarcza Runestone. Możesz też dokupić osobno różne dodatkowe playstation akcesoria, takie jak alternatywna głowa Kratosa czy broń Atreusa – Ostrze Lojalności – idealne do odtworzenia wszystkich ulubionych scen z gry (lub wymyślenia nowych).

Kolejnym ciekawym gadżetym jest figurka Aloy z Horizon: Zero Dawn – na podstawie postapokaliptycznej gry akcji studia Guerrilla Games. Ta postać, mierząca blisko 30 cm wysokości (wraz z łukiem), została zaprojektowana bezpośrednio na podstawie plików koncepcyjnych 3D dostarczonych przez Guerrillę, co jest gwarantem najwyższej dokładności.