Gadżety z motywem Dragon Ball są wciąż popularne

Co jakiś czas pewne bajki nie wiedzieć czemu, zdobywają wyjątkowo dużą popularność. Tak było z japońskim anime Dragon Ball, które w Polsce zdobyło ogromną popularność szczególnie na początku XXI wieku. Popularność i sentyment do Songo i jego przyjaciół pozostał do dzisiaj, dlatego u prawdziwych miłośników serii znajdziemy wiele ubrań, akcesoriów i gadżetów z motywem tego anime.  

Anime Dragon Ball wiecznie żywe

Japońska bajka powstała na podstawie komiksów (mangi). Do tej pory wyprodukowano 4 serie przygód Son Goku, Bulmy, Krilana czy Vegety. Dragon Ball, Dragon Ball Z i Dragon Ball GT – wszystkie powstały w latach 80. i 90. ubiegłego wieku oraz bardziej współczesne Dragon Ball Super z lat 2015-2018. Starsze serie były w Polsce szczególnie popularne na początku XXI wieku i chętnie oglądane przez dzieci. Heroiczne walki głównych bohaterów z potężnymi przeciwnikami czy poszukiwanie smoczych kul na stałe zagościło w popkulturze i umysłach dzieci.

Gadżety Dragon Ball dla wiernych fanów serii

Dragon Ball stał się rozpoznawalną, światową marką, za którą poszedł wielki biznes, dlatego dostępne stały się akcesoria Dragon Ball czy oferowane fanowskie gadżety Dragon Ball. Telewizyjny sukces anime i spowodowana tym ogromna popularność całej serii, przysporzyła wielu wiernych fanów, którzy chętnie zaczęli się zaopatrywać w odzież i inne przedmioty z motywem „Smoczych kul”. To kultowe anime wciąż świetnie funkcjonuje w popkulturze, mimo powstania ponad 35 lat temu, dlatego wiele sklepów oferuje bogactwo akcesoriów i gadżetów z motywem i bohaterami serii Dragon Ball.

Gadżety Dragon Ball dostępne na stronie Pixel-Shop.pl.