Pusheen – historia, gadżety i akcesoria

Pusheen Cat jest to postać wymyślona przez dwójkę amerykańskich grafików Andrew Duff oraz Claire Belton w 2010 roku. Jest to szary kot z krótkim ogonem i małymi łapkami. Szybko zyskała popularność dzięki uroczemu wyglądowi oraz łagodnym i sympatycznym żartom. Imię Pusheen pochodzi od irlandzkiego słowa pusin, znaczącego kotka. W 2013 roku zdobyła jeszcze większą sławę, po tym jak Facebook podpisał umowę z jej twórcami. Powstały specjalnie dedykowane naklejki z jej wizerunkiem.

Akcesoria z Pusheen Cat

Wraz ze wzrostem popularności i zainteresowania, rosła większa liczba firm chcących podpisać umowę z jej twórcami. Na początku Pusheen była jedynie postacią komiksową, jednak w późniejszych etapach rozwoju powstały akcesoria oraz gadżety z nią związane.

Aktualnie znane są kubki, breloki, kalendarze, puzzle, torby, portfele, obudowy na telefon, ładowarki, opaski na oczy, a nawet ogrzewacze do rąk. Powstały także maskotki i poduszki z wizerunkiem Pusheen, które są bardzo miękkie i idealnie nadają się do przytulania. Istnieją różne rozmiary, kolory oraz wyraz twarzy. Mogą być uśmiechnięte, w trakcie jedzenia lub picia. Niektóre z nich potrafią świecić, a także grać. Są wykonane z miękkiego pluszu, dzięki czemu nadają się nawet dla najmłodszych. Wszystkie akcesoria będą doskonałym prezentem dla osoby nie tylko będącej fanem lub fanką Pusheen, ale także dla ludzi, którzy zwyczajnie bardzo lubią i cenią koty. Gadżety z podobizną Pusheen wzbudzają dużo pozytywnych emocji i wywołują uśmiech na twarzy.

Pusheen gadżety dostępne na stronie https://pixel-shop.pl/pusheen