Poczuj się jak prawdziwy wojownik – gadżety z Assassin’s Creed

Assassin’s Creed to seria gier, która porwała serca graczy na całym świecie. Zaczynając już od pierwszych przygód Altaira i Ezio, gra dostarczyła wielu wrażeń i niezapomnianych emocji, serwując przy tym przepiękne widoki prosto z Włoch. Zawiłe teorie spiskowe, bogate historie i walka asasynów z templariuszami to tylko początki wielkiej serii, która wychodzi do dziś i przyciąga coraz więcej osób.

Assassin’s Creed – gadżety niezbędne dla każdego fana

Dla wszystkich fanów serii Assassin’s Creed, którzy chcą mieć gadżety z ulubionej gry zawsze przy sobie, idealnie sprawdzą się zawieszki do kluczy. Dzięki temu logo asasynów czy metalowy topór będą pod ręką i na pewno zwrócą na siebie uwagę.

Dobrym wyborem będzie także portfel z logo, to klasyk, jeśli chodzi o prezenty – wygląda świetnie i jest przydatny. Na co dzień równie świetnie sprawdzą się ubrania – dostępne są wzory zarówno z motywem ze starszych, jak i nowszych części, dzięki czemu na pewno każdy fan gier znajdzie coś dla siebie.

Akcesoria z gry Assassin’s Creed

Chyba każdy, kto zna i przeżył chociaż jedną z historii asasynów, myślał o tym, jak sam sprawdziłby się jako ukryty zabójca. Gadżety z Assassin’s Creed pozwalają chociaż na chwilę wcielić się w ulubioną postać!

Karwasz z kieszonką, który ma imitować ukryte ostrze a do tego bluza, która do złudzenia przypomina szaty asasynów i można poczuć się jak prawdziwy skrytobójca. Po udanym dniu prawdziwy wojownik może wypić swój ulubiony napój z kufla inspirowanego najnowszą częścią Assassin’s Creed Valhalla.

Gadżety Assassin’s Creed dostępne na stronie Pixel-Shop.pl.

Categories: Gry